ÖNCEKİ PROJE BİLGİ FORMU SONRAKİ PROJE

SATIŞTAKİ PROJELER

Vefakent Saklıbahçe

Kartepe

Proje Tipi Konut

Proje Teslim Tarihi 2018

Daire Tipleri 32 adet 2+1 daire ve 72 adet 3,5+1 daire

Lokasyon Kartepe Kocaeli

Toplam Alan 10.000 m²

Proje Web Sitesi www.vefakentsaklibahce.com

01 Kartepe’de doğal güzellik

Projemiz bitmiş, iskanı alınmış ve projemizde oturuma başlanmıştır. Renkli bahçeler, özel peyzaj düzenlemeleri ve yenilikçi mimari anlayışla doğanın kalbinde dingin bir yaşam Vefakent Saklıbahçe’de sizi bekliyor.

MODERN VE ESTETİK MİMARİ
Güvenli temeller üzerine yapılaşma her zaman önceliğimizdir. Dört bir yandan ışık alan ferah daireler, geniş balkonlar ve ustalıkla tasarlanmış binalar... Bir evden beklediğiniz her şey Vefakent Saklıbahçe'de var.

Yeşilin her tonunu içinde barındıran, bir çok ağaç ve bitki çeşidinin bulunduğu, %70'i yeşil alandan oluşan projede doğa ile iç içe olacak, huzur dolu ve sağlıklı bi hayatın tam ortasında yaşayacaksınız.

Vefakent Saklıbahçe sakinleri için: Sosyal bir hayat Açık ve çocuk yüzme havuzları, mini futbol sahası, basketbol sahası, çocuk oyun parkları ve yürüyüş parkuru hayatınıza renk ve hareket katacak. Çocuklar hem güvenle büyüyecek hem de çok çeşitli aktivitelerle yeteneklerini geliştirecek.

02 PROJE GÖRSELLERİ

Bilgi Talep Formu

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurunuz biz sizi arayalım.

Dinamik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı

Üzülerek belirtiriz ki sizi özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar edemeyeceğiz. Seçeneğinizi evet olarak değiştirmeniz durumunda size özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar olabilir, dilediğiniz zaman, iletişim tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.

Evet
Hayır

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, Dinamik Yapı'ya ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Dinamik Yapı’nın göndermiş olduğu mesajlar üzerinden veya info@dinamik-yapi.com adresine veya 0 216 362 9494 numaralı çağrı merkezine iptal talebini iletebilir.

Okudum anladım.