ÖNCEKİ PROJE BİLGİ FORMU SONRAKİ PROJE

SATIŞTAKİ PROJELER

Şenman Apartmanı

Erenköy

Proje Tipi Konut

Proje Teslim Tarihi 2016

Daire Tipleri 2 adet 2+1 daire, 14 adet 3+1 daire, 2 adet 4+1 dubleks daire. Her katta iki daire bulunuyor.

Lokasyon Bilim Sokak, No:2/1 Erenköy

Toplam Alan 3056.45 m²

01 Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesinde

İstanbul’un en gözde semtlerinden Erenköy’ün Bilim Sokağında konumlanan proje, Bağdat Caddesi’ne yürüme mesafesindedir. Etkileyici mimarisiyle bölgenin en prestijli projesi olacaktır.

02 PROJE GÖRSELLERİ

Bilgi Talep Formu

Projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurunuz biz sizi arayalım.

Dinamik Yapı'nın duyurularından haberdar olmak istiyor musunuz? Yasal Uyarı

Üzülerek belirtiriz ki sizi özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar edemeyeceğiz. Seçeneğinizi evet olarak değiştirmeniz durumunda size özel fiyat ve kampanyalarımızdan haberdar olabilir, dilediğiniz zaman, iletişim tercihlerinizi değiştirebilirsiniz.

Evet
Hayır

Bilgilendirme

Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, Dinamik Yapı'ya ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve izin veriyorum. Müşteri kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinin devam etmemesini ve veri paylaşım tercihlerini değiştirmek isterse bu talebini Dinamik Yapı’nın göndermiş olduğu mesajlar üzerinden veya info@dinamik-yapi.com adresine veya 0 216 362 9494 numaralı çağrı merkezine iptal talebini iletebilir.

Okudum anladım.